Forum dyskusyjne

Tabletki antykoncepcyjne - kliknij w obrazek, aby przejść do apteki

tabletki antykoncepcyjne

Zapraszamy do dyskusji na naszym forum. Możesz tutaj pisać szybko i wygodnie, nie jest wymagana rejestracja, ani zakładanie konta. Natychmiast po wysłaniu Twojego tematu pojawi się on na stronie :)
Uwaga! Wszystkie treści oraz porady na tym forum mają charakter informacyjny. W żadnym wypadku nie mogą być wiążącą opinią medyczną oraz zastępować wizyty u specjalisty!

Strona główna
Czy to może być ciąża?
Hania: Czy to może być ciąża?
21/02/2012 19:11
Witam. W czasie dni płodnych uprawialiśmy seks z moim partnerem. Był to stosunek przerywany, aczkolwiek partner lekko się spóźnił z wyciągnięciem członka.. Wiem, ze test mogę zrobić dopiero za kilka dni (w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki) i mam takie pytanie czy to mozliwe że jestem w ciąży? Oto kilka objawów jakie miam od kilku dni: bardzo często chodzę siusiu, mam niesamowite zachcianki (ostatnio zjadłam pączka z makrelą..), albo szybko zmienia mi się nastrój, raz się śmieję by zaraz potem ciskać "piorunami".. do tego od soboty pojawia się delikatny ból w podbrzuszu, taki jak w czasie miesiaczki. No i oczywiście senność która dopada mnie popołudniami.. Jak myślicie? Ciąża?

re: Czy to może być ciąża? autor: Aneta
14/06/2012 12:34
#1
No objawy wskazuja na ciaze ale podstawa jest TEst a pozniej wizyta u lekarza Powodzenia
Dodajesz odpowiedź
Imię *
E-mail *
Odpowiedź
*
Przepisz kod
* - pola wymagane